VIP

Eva Motylova

Dobrý den,

vítám Vás v sekci pro VIP členy Via Festiva.

Najdete zde záznamy z webinářů, videonahrávky, audionahrávky, e-booky a další produkty, které vznikají během mé činnosti. VIP sekce má zaručit, že se budete moci libovolně často vracet k tématům, která Vás zaujala. Každá nahrávka webináře trvá minimálně 60 minut.

Do VIP sekce se můžete přihlásit za 1290,- Kč. Získáte koncentrovaný a pohodlný zdroj informací, který Vás přiblíží Vašim osobním a finančním cílům! Sledováním webinářů ušetříte čas strávený sháněním knih a skládáním střípků informací. Ráda to udělám za Vás.

 

chci být VIP

VIP sekce Vám vždy zpřístupní celý archiv – všechny aktuální nahrávky i nahrávky, které teprve přibydou. Jsem si jistá, že vás mé produkty posunou blíže vašim finančním cílům. Proto vám na členství ve VIP sekci nabízím 100% záruku spokojenosti. Kdykoli během trvání členství můžete zažádat o vrácení členského příspěvku v plné výši a členství ukončit. Mým cílem je váš úspěch a spokojenost.

Pokud si vyberete pouze jedno nebo několik témat, které Vás zajímají, můžete si nahrávky koupit i jednotlivě za 150,- kč/ks. V tom případě využijte „tlačítka“ u jednotlivých webinářů.

Přeji Vám přijemné čerpání informací a inspirace!

VIP sekce momentálně obsahuje:

1.) Záznam z webináře „Úvod do investování pro ženy“siluety žen – webinář určený ženám, které se zatím ve světě financí jen rozkoukávají a hledají způsob, jak vůbec najít v nabitém programu čas, sílu a chuť na sobě pracovat a bojovat za finanční svobodu pro sebe a svou rodinu. Povídaly jsme si o tom, že není třeba se financí bát a jak finanční gramotnost pozitivně ovlivní náš „výkon“ ve všech rolích, které během života hrajeme. I jako manželka a maminka můžete být svobodná, a věřte, že to stojí za to. Investování není jen domnou mužů a neznamená jen nakládání s miliony. Znamená nový způsob pohledu na peníze a nové návyky.

chci záznam

 

2.) Přednášku „Základní finanční pojmy 1″mince na dlani – Představení základních pojmů a principů ze světa financí. Dozvíte se, jak vnímat peníze, bankovní systém a jak si sami pro sebe posoudit finanční rady, jichž se nám každý den dostává. Média nás zahlcují reklamou a pokyny, jak své peníze zhodnotit. Pokud ovšem nebudeme znát základní souvislosti, nerozpoznáme, zda se daná doporučení opírají o snahu dosáhnout našeho blaha a finančního zabezpečení, nebo zda za nimi stojí jen krátkodobý finanční zájem někoho jiného…

chci záznam

 

3.) Přednášku „Plánování času v novém tisíciletí“ -žabka na ruce Praktický návod, jak co nejjednodušeji navigovat své dny směrem k osobnímu uspokojení, radosti ze života a plného využití potenciálu, který nám byl dán. Máte pocit, že vám dny utíkají pod rukama a nemůžete se hnout z místa? Poslechněte si několik osvědčených principů a doporučení, zkombinujte je s praktickými tipy a technologií, která nám může na naší cestě k vysněnému životu skvěle posloužit, a zažijete a dokážete za jediný rok tolik, jako za předchozích deset let.

chci záznam

 

4.) Záznam z webináře „Mozek – návod k použití“mozek – nahlédnutí do biochemie mozku a triky pro dokonalou paměť. Zjistěte, jaké triky používá člověk, který je pro svou fenomenální paměť zapsán v Guinessově knize rekordů. Když pochopíte, jakým způsobem je třeba informace mozku nabídnout, už nezapomenete nic, co zapomenout nechcete! Pokud se trápíte učením na zkoušky, nebo vám vadí, že zapomínáte jména lidí, v tomto webináři najdete vše, co potřebujete. Používat mozek intuitivně a bez systému je to samé, jako byste měli iPod a používali ho pouze jako budík.

chci záznam

 

5.) Záznam z webináře „Vyhledávání podhodnocených akcií pomocí screeningu“graf - burza – seznámení se s hodnotovou investorskou strategií a praktická ukázka jedné z možností, jak si vybrat na internetu ty správné akcie, které se budou s velkou pravděpodobností pěkně zhodnocovat (v dlouhodobém horizontu). Možná si ani neuvědomujete, jak efektivně a rychle můžeme díky internetu a jeho geniálním databázím a programům zpracovávat a vyhledávat informace. To, co ještě před několika lety věděli jen někteří burzovní makléři, můžete dnes zjistit za pár minut sami. Vyhledávání podhodnocených akcií nebylo nikdy jednodušší. Pokud víte, co hledáte, proč to hledáte a jste ochotni vynaložit trochu úsilí na studium a pochopení souvislostí, můžete své peníze úspěšně investovat sami.

chci záznam

 

6.) Záznam z webináře „Základní finanční pojmy 2 – kapitálový trh“dotek Midase – bližší seznámení s investováním na trhu cenných papírů – kolektivním i individuálním. Chcete si ujasnit co to vlastně je podílový či investiční fond? Na jakém principu fungují a jak si vybrat ten správný? Nebo chcete investovat (či spekulovat) online a individuálně, ovšem nerozumíte všem pojmům a tomu, jak to celé vlastně funguje? Toto je webinář pro vás.

chci záznam

 

7.) Záznam z webináře „Koučování“koučování – vysvětlení pojmů „kouč“ a „koučování“ a bližší pohled na to, jak můžeme principy toho stylu vedení lidí využít – ve vztahu k sobě samým, k dětem, partnerovi i podřízeným. Koučové původně přišli s revolučním a úspěšným způsobem, jak dovést sportovce k vyšším výkonům a naučit je plně vnímat své tělo a každý jednotlivý pohyb. Na štěstí pro nás, ukázalo se, že se podobný princip dá velice úspěšně aplikovat i na vztahy nadřízený – podřízěný, manažer – jeho tým, kouč – koučovaný, rodič – dítě.

chci záznam

 

8.) Záznam z webináře „Jak správně argumentovat“argumentování – na tomto webináři jsme si ukazovali techniky a principy argumentování – schopnosti hájit svoje zájmy a názory doma, na pracovišti či u řečnického pultu. Žijeme v době, kdy se pře neřeší zbraní, ale soubojem myslí, schopností ovládat řeč a prezentovat srozumitelně své myšlenky. Pokud vás zajímá, jak dosáhnout svého cíle a nenechat za sebou „spáleniště“ – zlomené a rozzlobené protivníky, uražené partnery a ponížené děti, je toto webinář pro vás.

chci záznam

 

peníze pod lupou 9.) Záznam z webináře „Jak se věci mají 2″ – pro někoho nesmyslné konspirační teorie, pro jiného pravda pravdoucí. Pokud vás zajímá, jak je možné nahlížet na uspořádání světa a jaké síly stojí za děním, které nás všechny ovlivňuje, je toto webinář pro vás. Kritické myšlení je vždy na místě.

chci záznam

 

 

10.) Záznam z webináře „Tajemství myšlení bohatých“ – ukázali jsme si bod po bodu, v čem se liší myšlení, mluva, chování a přístup bohatých lidí a těch, kteří své finance ještě nezkrotili. Vše, co potřebujete k bohatšímu a svobodnějšímu životu, již máte ve své hlavě. Jen je třeba začít napodobovat tu správnou skupinu lidí a více analyzovat své návyky.

chci záznam

 

11.) Záznam z webináře „Úvod do tradingu“ -  nahlédli jsme do psychologie tradingu. Na této nahrávce se dozvíte, na co je třeba se připravit, pokud se chcete vrhnout do světa online obchodování a spekulování na burze. Jaké vlastnosti je třeba tříbit, jaké smysly zbystřit a na co si dát pozor. Pouze pokud znáte dostatečně sami sebe, dokážete být k sobě upřímní a prohlédnete, která investiční rada je skutečně míněna ve váš prospěch, můžete počáteční ztráty snížit na minimum. Každý trader na počátku své kariéry o nějaké peníze přijde. Poslechněte si webinář, aby toto vaše „školné“ bylo co nejnižší!

chci záznam

 

12.) Záznam z webináře „Jak začít podnikat na internetu“náhled do možností, které přináší internet i těm, kteří chtějí začít podnikat, vytvářet další zdroj příjmů a nechtějí nebo nemohou investovat. I vy se mužete na internetu realizovat a zpeněžit to, co vás baví! Překvapí vás, co všechno je možné!

chci záznam

 

13) Záznam z webináře „Tým snů“ – probrali jsme, jak správně vybírat lidi do svého týmu a jak zhodnotit, jaké jsou vaše slabé stránky, které je třeba vybalancovat silnými stránkami a dovednostmi jiných lidí. Ukázali jsme si typologii lidí podle jejich přístupu k řešení problémů a také argumenty pro to, že je mnohem důležitější s kým k cíli putujete, než jakou cestou.

chci záznam

 

14) Záznam z webináře „Sváteční setkání online“ – na tomto webináři jsme volně navázali na webinář„Jak začít podnikat na internetu“. Ukázali jsme si, jak v praxi fungují programy, které vám při vašem internetovém podnikání zjednoduší život a poskytnout tak důležitou a ceněnou automatizaci. Tu pravou radost z podnikání zažijete, až se budete moci plně věnovat tomu, co milujete, a veškerou administrativu za vás vyřeší software! No, řekněte, není lákavé vědět, že váš byznys funguje automaticky i v noci, kdy spíte?

chci záznam

 

15) Záznam z webináře „Inspirativní leadership“ – zde jsme detailněji rozebrali osobnost leadera a popovídali si o tom, na čem je třeba zapracovat, aby vás lidé z vašeho týmu následovali ochotně a s důvěrou. Pokud si stýskáte, že „vaši“ lidé nejsou tak motivovaní a nadšení jako vy a máte pocit, že vám vaši snahu spíše hatí než aby s vámi kráčeli k vytouženému cíli, je toto webinář pro vás!

chci záznam

 

16) Záznam webináře „Podnikání na internetu – příklady z praxe“ – na tomto webináři jsem měla dva skvělé hosty. Lukáše Konarovského a Jana Korbela – autory fakturačního robota Fakturoid. Tito dva pánové se s námi podělili o své zkušenosti na cestě k úspěšnému internetovému byznysu. Zjednodušte si život a vydejte se cestou, kterou už někdo prošlapal! Není třeba objevovat kolo. Problémy, na které cestou narazíte, už dávno mají elegantní řešení!

chci záznam

 

17) Záznam z webináře „Rozpočet domácnosti – jak na to“ – praktické tipy pro zkrocení rodinných financí. Jak postupovat a proč vlastně jednotlivé kroky dělat. Víte, co vám vedení rozpočtu přinese pozitivního? Vyplatí se vám vůbec ta dřina s vedením tabulek? Přemýšleli jste někdy, proč si tolik domácností své peníze podrobně nehlídá a proč se tolik dvojic kvůli penězům hádá? Pokud si kladete stejné otázky, je toto webinář pro vás!

chci záznam

 

18) Záznam z webináře „Probuzení intuice a její využití v obchodním rozhodování“webinář částečně vymykající se dosavadnímu okruhu témat Via Festiva a přesto, troufám si tvrdit, důležitý. Naše intuice nám nabízí mocný nástroj při rozhodování a byla by škoda ji přes všechna racionální vypočítívání pro a proti nevyužít a tvářit se, že není. Na tomto webináři jsme si povídali o konkrétních cvičeních, jak můžeme vlastní intuici probudit, naučit se jí naslouchat a hlavně porozumět jazyku, kterým k nám promlouvá. Váš šestý smysl vám může pomoci ve chvílích, kdy si nevíte rady. Nebraňte se mu!

chci záznam

 

19) Záznam z webináře „Prodej – návrat k osvědčeným principům“ – nehýbou se vaše prodeje tak, jak byste si představovali? Možná se příliš upínáte na technologické novinky a zázračné rady a zapomínáte na staré principy a poučky, které nelze ošidit. Na této nahrávce si je můžete připomenout. Poznání svých chyb někdy bolí, ale pak už nastává jen radost, prosperita a přibývají spokojení zákazníci!

chci záznam

 

 

20) Záznam z webináře „Nenechte své emoce pracovat proti vám!“už se vám někdy stalo, že jste ze vzteku, strachu či zármutku udělali něco, co vám zkomplikovalo život? Nebo vás někdy emoce bolela přímo fyzicky? Emoce k životu patří, ale paralyzovat nás nemusí. Na tomto webináři jsme si na ně posvítili z hlediska „racia“ i z hlediska energií a jejich drah v těle. Záleží na vás, jaký pohled je vám bližší. Vyberte si, které nové myšlenky, pohledy a triky vyzkoušíte.

chci záznam

 

21) Záznam webináře „Rétorika pro každý den“ vás vyzbrojí na vaší příští veřejnou promluvu – ať už se jedná o prezentaci před kolegy, pracovní pohovor či přednášku před třídou. Získáte praktické tipy – jak dýchat, jak se rozmluvit a jak se na proslov připravit. Také se naučíte, jak své řečnické dovednosti dlouhodobě zlepšovat a jak se zbavit strachu z mluvení před lidmi.

chci záznam

 

22) Záznam webináře „Internet a peníze“ – můj milý a erudovaný host Ing. Martin Šmarda denně bojuje za internetovou bezpečnost zákazníků firmy Avast. Na tomto webináři se podělil o příklady z praxe a zkušeností podložená varování, co nám na netu může hrozit, pokud se nebudeme řídit některými základními pravidly. Na webináři jsme se pobavili i o bezpečném užívání platební karty a vysvětlili si některé základní pojmy z oblasti počítačové kriminality. Nenechte se ukolébat pocitem, že na webu neděláte nic důležitého a nesdílíte žádná důležitá data. Všechna data se dají zneužít a přitom bránit se je celkem jednoduché. Stačí několik nových návyků a můžete se v klidu věnovat věcěm, které Vás naplňují, aniž by Vám nějaký hacker zkomplikoval život.

chci záznam

 

23) Záznam z webináře „Nový začátek“ – tento webinář proběhl začátkem roku a proto jsme si ukazovali, jak zhodnotit svou současnou situaci a nastavit nový směr. Taková malá společná novoroční inventura klíčových oblastí našeho života. Pokud hledáte inspiraci a energii k tomu, abyste vybředli ze situací, stavů a vztahů, které z Vás jen vysávají energii, je tento webinář tím pravým pro Vás!

chci záznam

 

 

23) Záznam z webináře „5S – tajemná zkratka, která pomůže i Vám“ – tímto webinářem Vás provede můj přítel – zkušený lektor Viktor Živkovič. 5S je systém uspořádání (nejen) pracoviště tak, abyste eliminovali zmatky, zbytečné pohyby, úrazy a kroky a postupy, které jdou proti logice i ergonomii. Systém 5S Vám pomůže zjednodušit a zpříjemnit život v práci i doma. Nechte se inspirovat japonskou precizností a vzpomeňte i na promyšlené systémy našeho Tomáše Bati. Život je krátký na to, abychom pořád něco hledali a nebo se utápěli v nepořádku…

chci záznam